WhatsApp Destek
Viga 50000

Viga 50000 Geciktirici Krem

  • ES-13614
  • VAR

Viga 50000 Geciktirici Krem

49,00

Viga 50000 Geciktirici Krem

Cinsel birlikteliklerde erkeklerin sıkça karşılaştıkları sorunlardan biri olan erken boşalma için Viga 50000 geciktirici krem ideal bir çözüm seçeneğidir. Erkeğin erken boşalma sorununu aşmasında ve istediği şekilde bir cinsellik yaşamasına imkân tanıyan bu krem, günümüzde birçok erkeğin kullandığı cinsel sağlık ürünüdür.

Erkeklerin cinsel yaşamlarını olumsuz anlamda etkileyen erken boşalma sorununu aşmalarında en büyük destekçileri olan Viga 50000 geciktirici krem, erkeğin boşalmasını olması gerektiği kadar geciktirerek partneri ile birlikte istediği şekilde bir cinsel deneyim yaşamasına yardımcı olmaktadır.
 

Viga 50000 Geciktirici Krem Kullanımı

Cinsel birlikteliklerin ortalama 30 dakika öncesinde avuç içerisine bir miktar Viga 50000 geciktirici krem alınıp sonrasında penise masaj yapılarak uygulanmalıdır. Prezervatif ile kullanımda 5 dakika kadar kremin emiliminin sağlanması beklenmelidir.

Erkekler için özel olarak geliştirilmiş olan Viga 50000 geciktirici krem kullanımının sağlık açısından hiçbir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır. Bu krem sayesinde erken boşalma sorununu kolayca aşabilir ve partnerinizle hayal ettiğiniz cinselliği yaşayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.