WhatsApp Destek
Tibet King

Tibet King Eagle Bay Cinsel İstek Artırıcı Hap En Etkili Sertleştirici

  • ES8007
  • VAR

Tibet King Eagle Bay Cinsel İstek Artırıcı Hap En Etkili Sertleştirici

69,00
Tibet King Eagle Bay Cinsel İstek Artırıcı Hap En Etkili Sertleştirici
 
Cinsel istek artırıcı ve ereksiyon sağlayıcı olarak üretilmiş olan tibet king eagle sertleşme sorunu olan erkekler tarafında kullanılan bir üründür. Cinsel ilişkiden 1 saat önce bol su ılık su ile ağız yoluyla kullanılır. Takriben 3 gün boyunca etkisi devam eder. İçerisinde 10 tablet bulunur. 3 Gün de bir kullanılması tavsiye edilir alkol ve asitli içecekler ile alınması etkisinde azalma meydan getirmektedir o yüzden alkol ve asitli içecekler ile alınması tavsiye edilmez tibet king eagle kullanıldıkta 1 saat sonra güçlü ereksiyon etkisini göstermeye başlar bitkisel içerikli bir cinsel istek artırıcı olarak bilinir.
Tibet King Eagle içerik: astragolus kökü Tibet steplerinde yetişen bir bitki çeşitlidir afrodizyak içerikli oluşu sayesinde Tibet tıbbının 100 erce yıldır kullandığı bir bitkidir. Tibet King Eagle Bay güç arttırıcı muşmula özü, mısır nişastası ve cinsel arzuları hareketlendiren muhtelif bitkilerden üretilmiştir.
Tibet King Eagle Online Satış Fiyatı: 65 TL
 
 
 
PAKETLEME VE GİZLİLİK İLKEMİZ

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dâhil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.
Editörün Notu: Güvenlik kapağı açılmış olan ürünün sağlığa uygun sebeplerden dolayı iadesi mümkün değildir!
Şimdi www.eczanesaglik.org güvencesiyle hemen ve çok kolay bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.
 
Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.