WhatsApp Destek
Potioon Damla

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

  • ES591
  • VAR

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı

75,00

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı 

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı Nedir;

Klinik testlerin ardından ortaya çıkan Potioon Bayan Azdırıcı Damla, cinsel birleşme esnasında performansı arttıran karışımlara içeriğinde yer veren oldukça güvenilir ve başarılı bir formüle sahiptir. Cinsel dürtülerde artışı ve eşi baştan çıkarabilmek için tercih edilmesi gereken bu damlalar, tabiatın verdiği şifalı bitkilerden elde edilerek hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan bütün bitkilerin, son derece güçlü bir şekilde cinsel duyguların açığa çıkmasını mümkün kıldığı gözlemlenmiştir.

Kullanılmaya başlandıktan kısa bir süre sonra olağandan çok daha fazla birleşme isteği duyulmasının dışında, cinsel olarak rahatlık hissi de vermektedir.

Bakanlık tarafından satışında sakınca görülmeyen bu bayan azdırıcı doğal damla, ne kadar kuvvetli bir etkiye sahip olduğunu kullanıcılardan gelen yorumlarla da göstermektedir.

Potioon damla, sadece hislerin açığa çıkmasını sağlamakla kalmamakta, birçok farklı cinsel problemlerin ortadan kaybolmasını da mümkün kılmaktadır.

Nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Bayanların kesinlikle satın alarak kullanması gereken bu ürün, cinsel ilişkiden 15 dakika kadar önce asitsiz olan herhangi bir içeceğe 5 – 7 damla katılarak kullanıldığında bedenle beraber beyne de etki ederek sinyal vermekte, cinsel isteğin artmasını sağlamaktadır.

Cinsel hisler ile performansın artmasında rol oynamasını yanı sıra Potioon bayan azdırıcı damla, kadının ilişkiye hazırlanmasını da desteklemektedir. Şehvette ve seks gücünde artış sağlamakta, cinsel olarak alımlılık kazandırmaktadır. Cinsel birleşmeden kalınan memnuniyeti de artıran bu ürün, kan dolaşımını hızlandırarak cinselliğin ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Sinir sisteminde de düzenleyici rol oynayan Potioon Bayan Azdırıcı Damla’nın içeriği bütünüyle bitkisel olduğundan dolayı kesinlikle tek bir yan etkiye dahi sebep olmamaktadır.

Satış fiyatı 59 TL olan Potioon Bayan Uyarıcılar  internet üzeriden sipariş vererek sahip olabilir, sağladığı yararlarından siz de faydalanabilirsiniz.

Potioon Damla, bilimsel olarak tasarlanan bay ve bayanları etkilediği kanıtlanmış seks gücünü arttıran bileşimler içeren yepyeni bir formüldür. Cinsel davranışı ortaya çıkaran ve karşı cinsi etkilemek için kullanılan Potioon Damla doğa’da bulunan bitkilerden formüle edilmiştir. Bu doğal bitkilerin oldukça güçlü şekilde cinsel tepkileri harekete geçirdiği gözlemlenmiştir.

Kullanıldıktan bir süre sonra aşırı cinsel istek duymakla beraber cinsel anlamda boşalma isteği duyurur.

Türkiye’de satışı yapılan tek faturalı ve bakanlık onaylı ürün olma özelliğini taşıyan Potioon damla kalitesi ile kullanan insanların onayını almış bir üründür. Potioon damla sadece istek arttırıcı özelliği taşımamakla beraber birçok farklı cinsel problemlerinde çözümüne yardımcı olan bir üründür.

Potioon Damla kullanıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra beyne, vücudu harekete geçiren bir mesaj gönderir ve cinsel istekte bilinçaltı bir artış meydana gelir.

Potioon Damla İçerik

Her bir 2 ml deki içeriği: Su 26 mg. L-Arginine 9,4 mg. Askorbik Asit ( C vitamini )

(%16 DV ) Koruyucular: Sodyum benzoat ( E 211 ) ,Potasyum Dv = Günlük

Potioon Damla Faydaları

• Cinsel isteği ve performansı arttırır

• Karşı cinsi ilişkiye hazırlar

• Şehveti ve seks gücünü arttırır

• Cinsel cazibeyi arttırır,

• Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırır,

• Kan dolaşımını arttırarak cinselliği ön plan a çıkarır

• Cinsel hormonların üretimini destekler,

• Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

Potioon Damla'nın Yan Etkileri Var mıdır ?

Potioon Damlanın kullanımında herhangi bir yan etki gözlemlenmemiştir. Tamamıyla doğal bir ürün olduğu için güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etki tepkimesi oluşursa doktorunuza başvurunuz.

Potioon Damla Nasıl Kullanılır?

Potioon Damla asitli olmayan kola vb. içecekler haricinde herhangi bir içeceğe damlatılır.

Önerilen kullanım şekli: seksüel aktiviteden önce içeceğe 1ml ( 5 -7 ) damla damlatılır. Yaklaşık olarak 15 dakika sonra belirti yapmaya başlar.

UYARILAR

Lütfen tavsiye edilen kullanımdaki doz miktarını aşmayın.

Ürün sadece yetişkin bayanların kullanımına uygundur. Yetişkin olmayanlar tarafından kullanılamaz.

Potioon şişesini kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza edin.

Şişeyi yetişkin olmayanların erişebileceği yerlerden uzak tutun.

Ürün hakkında kullanıcı görüşleri ve benzer ürünlerin fiyatları için Eczane Sağlık forum sayfalarımızı ziyaret edebilir ya da kullanıcı yorumları bölümümüze gidebilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.