WhatsApp Destek
MaxMan

Maxman Penis Geliştirici Vakum Pompa - Sarı

  • ES-13631
  • VAR

Maxman Penis Geliştirici Vakum Pompa - Sarı

199,00

Maxman Penis Geliştirici Vakum Pompa - Sarı


Penis, namı diğer erkeklik organıdır. Penis geliştirmek denildiği zaman belki birçok insanın aklına kas geliştirmek gibi bir kavram gelebilir. Konu biraz benzeşse de tam anlamıyla aynı değildir Penis geliştirmekten kasıt büyük bir penisin sarkmış etlerinin sıkılaştırılmasıyla ilgili bir kavram değildir. Penis geliştirmekten kasıt bazı tekniklerle küçük olan penislerin büyütülmeye çalışılmasıdır. Yani bütün penisin büyümesinin sağlanmasıdır.
 
            Penis büyütmek için yani penis geliştirmek için uygulanan teknikler içinde en bilinenleri arasında bazı vakum pompaları ile penise masaj yapmak bulunmaktadır. Bu vakumlar uygun şekilde penise yerleştirilerek kullanılmakta ve penisin derisiyle birlikte uyluk kemiğinin de, penis içindeki kıkırdaklı yapı, uzamasını sağlamaktadırlar.
 
             Maxman Penis Geliştirici Vakum Pompa Sarı da erkek cinsel organını büyütmek ve erkeğin mutlu olacağı düzeye getirmek için üretilmiş bir üründür. Bu ürün son derece etkili ve erkek cinsellik organını kısa sürede istenilen büyüklüğe ulaştıran bir üründür. Bu ürünü kullanarak sadece kendi özgüveninizi yerine getirmezsiniz ayrıca sizinle birlikte olan kadınların da hayallerinin erkeği olarak kalırsınız.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.