WhatsApp Destek
MagnaRx

MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı

  • ES357
  • VAR

MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı. Son Zamanlarda geliştirilen en iyi cinsel istek arttırıcı. Göstermiş olduğu etkisi ile penisinizi tanıyamayacaksınız. Tibet Dağlarından Gelen En yeni ilaç Formülü.

59,00

MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı 

Son Zamanlarda geliştirilen en iyi cinsel istek arttırıcı. Göstermiş olduğu etkisi ile penisinizi tanıyamayacaksınız. Tibet Dağlarından Gelen En yeni ilaç Formülü. Daha Hızlı, Daha Uzun, Daha Sağlam, Ereksiyon  Alkol ile rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Kullanımı: Cinsel İlişkiye Girmeden 20 – 25 dk önce sıvı içeceklerle birlikte alınmalıdır. Etiketler : Cinsel Istek Arttırıcı, Azdırıcı, Ereksiyon Sağlayıcı, Uyarıcı

Magna rx penis büyütücü bitkisel tablet, Amerikan Sağlık Örgütü FDA Onaylı ve ürkiye’de Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Onaylı olan cinsel sağlık ürünüdür. 3 aylık düzenli bir kullanım sonrasında penis boyunuzda 2-7 Cm arasında uzamayı, 1,5 cm ye kadar kalınlaşmayı garanti eder. Magna rx hap ürolog Doktor George Aguilar tarafından üretilmiş ve Dünya Üroloji Profesörleri Derneği üyesi olan 46 üroloji profesörü tarafından kendi alanında onay alan tek üründür.

Magna rx içeriği; 250 mg Pygeum Africanum, 125 mg Maka (Lepidium Meyenii), 75 mg Yulaf Sapı, 50 mg Asya Ginsengi, 50 mg L-Arginine, 37.5 mg Isırgan otu, 25 mg Orkide Özütü, 25 mg İstiridye Özütü, 25 mg Tribulus Terrestris L., 12.5 mg Smillax Officinallis , 10 mg Astragalus , 10 mg Meyan kökü ve 10 mg Balkabağı Tohumu gibi bitkisel özler magna rx içeriği formülünü oluşturmaktadır.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.