WhatsApp Destek
France Nverhong

Fransız Ateşi Afrodizyak Etkili Bayan Uyarıcı Azdırıcı Hap

  • ES13524
  • VAR

Fransız Ateşi Afrodizyak Etkili Bayan Uyarıcı Azdırıcı Hap

79,00

Fransız Ateşi Afrodizyak Etkili Bayan Uyarıcı Azdırıcı Hap
 

Fransız ateşi afrodizyak etkili bayan uyarıcı hap olan France Nverhong Fildo Uluslararası bio teknik laboratuarlarında yetişkin bayanlar için cinsel uyarıcı olarak üretilmiş bir gıda takviyesidir. Cinsel soğukluk, Cinsel isteksizlik, erkeklere ve sekse karşı arzu duymayan ve istek azalması olan bayanlara özel bir haptır. Birçok bitkisel karışım ve minerallerin birleşiminden oluşur. Sexualite artırıcı özelliğe sahiptir. Yıllar süren dikkatli ve titiz araştırmalar sonucunda 40 değişik bitki ve mineral karışımından elde edilerek ortaya çıkarılmıştır.
Yüksek teknolojik laborotuarlarda bitkisel karışımların doğal yollarda sentez edilmesi ile ortaya çıkmış olan bu bitkisel bayan azdırıcı hap yapılan tüm deneylerde bayanlarda cinsel dürtüleri ortaya çıkaran uyarıcı özelliğe sahip oluşuyla bilinir. Vücutta bir bütün olarak kan dolaşımını arttırmak sureti ile vücut direncine faydası bulunmaktadır. Mükemmel bir cinsel yaşam için cinsel isteksizliği ortadan kaldırır ve cinsel arzuları ön plana taşır. Bir diğer özelliğinde zamanla gevşeklik göstermiş olan vajina kaslarında sıkılaşma sağlamasıdır. Cinsel isteksizliği ortadan kaldırarak tekrar kadınlık ve cinselliği ön plana taşıyarak mutlu beraberlikler yaşanması için mükemmel tasarıma sahip bir üründür Fransız ateşi. Zor orgazm olan kadınlar üzerinde yapılan deneylerde olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Klinik deneyleri Fransa da tamamlanmış olan bu ürün cinsel istek uyandırması dışında herhangi bir yan etkiye sahip değildir.
Tarih boyunca erkeklerin en büyük merakı olan bayanların cinsel isteksizliğine çare olabilecek bir ürünün keşfi yapılabilirdi sorusunun cevabı France Nverhong bayan azdırıcı hap tır. Bayan azdırıcı kullanımı ülkemizde önce bayan uyarıcılar toz olarak başladı daha sonraları bayan azdırıcıları bayan azdırıcı parfüm olarak devam etti en son olarak orijinal Fransız üretimi olan bayan azdırıcı hap la son buldu böylece bu sıkıntı ile ilgili devrim tamamlanmış oldu. Bayan azdırıcı tabletin kullanılmaya başlaması ile bayan azdırıcı kullanımı da en üst seviyelere çıktı. Artık bayan uyarıcılar ile ilgili Bayan azdırıcı ne işe yarar, bayan azdırıcı damla işe yarıyor mu, gibi sorular cevabını bulmuş oldu doğru dozajda ve doğru ortam ve atmosferde kullanıldığı sürece sitemizdeki tüm orijinal bayan uyarıcı ürünler kesinlikle işe yarar. Bayan azdırıcı eczanelerde satılmamaktadır. www.ecznesaglik.com güvencesi ile sitemizden temin edebilirsiniz.
Bayan Azdırıcı Hap Kullanım Şekli: Günde bir hap almak sureti ile bir barda ılık su ile kullanılır.
Bayan Uyarıcı Hap Etki Süresi: Kullanıldıktan 20 dakika sonra etkisini gösterir ve 8 saat boyunca cinsel arzuların ön plana çıkmasını sağlar
Bayan Azdırıcı Hap Online Satış: www.eczanesaglik.org
 
PAKETLEME VE GİZLİLİK İLKEMİZ

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dâhil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.
Editörün Notu: Güvenlik kapağı açılmış olan ürünün sağlığa uygun sebeplerden dolayı iadesi mümkün değildir!
Şimdi www.eczanesaglik.org güvencesiyle hemen ve çok kolay bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.
 
Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.