WhatsApp Destek
Delay 48000

Delay 48000 Geciktirici Krem

  • ES-13613
  • VAR

Delay 48000 Geciktirici Krem

49,00

Delay 48000 Geciktirici Krem

Erken boşalma erkeklerin cinsel ilişkilerini olumsuz olarak etkilemektedir. Erkeklerin birçoğu erken boşalma sebebiyle partneri ile sağlıklı bir cinsel ilişki yaşayamamaktadır. Delay 48000 geciktirici krem erkeklerin yaşadıkları bu erken boşalma sorununu aşmalarında ve istedikleri şekilde bir cinsellik yaşayabilmelerinde destek olmaktadır.

Günümüzde birçok erkeğin karşılaştığı bir cinsel sorun olan erken boşalma için Delay 48000 geciktirici krem geliştirilmiştir. Erkeğin istem dışı olarak yaşadığı erken boşalmayı geciktirerek partneri ile birlikte istediği şekilde bir cinsellik deneyimi yaşayabilmesine imkân tanımaktadır.
 

Delay 48000 Geciktirici Krem Kullanımı

Erkek cinsel aktivitenin yaklaşık olarak 30 dakika öncesinde Delay 48000 geciktirici kremden bir miktar avucuna alıp, sonrasında penise masaj yaparak uygulamalıdır. Uygulamadan sonra kremin emilmesi için 5 dakika kadar beklenmelidir. Sonrasında etkisini hissettirmeye başlamaktadır. Prezervatif ile kullanılacaksa 5 dakika beklendikten sonra prezervatif takılmalıdır.

Bitkisel içeriklerle hazırlanmış bir cinsel sağlık ürünü olan Delay 48000 geciktirici krem kullanımının sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.