WhatsApp Destek
Delay 25000

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm

  • ES14924
  • VAR

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin.Tamamen Natureldir. Ortalama 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu 2500 sprey, 100 kullanımlık olması nedeniylede tercih sebebidir.

59,00

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 
Ürün Detay:

Bir saat gibi uzun bir süre cinsel birleşmenizin uzamasını istiyorsanız Delay 25000 Sprey Geciktiriciyi mutlaka denemelisiniz.

Her kutusu 100 kullanımlık olan bu ürün tamamen doğal bir yapıya sahiptir.

Bir Alman malı olan Delay 25000 Sprey, tümüyle bitkisel özlerden formüle edilmiş olup yan etkiler göstermemektedir. En kuvvetli etkiye sahip olduğu, kullanıcılarının memnuniyeti ile de ortaya konulmuştur.

Erken boşalmaya çözüm sunan bu ürün, ereksiyon problemi olan erkekler için muhteşem bir spreydir. Olağan sertleşme süresinin 5 – 6 kat kadar daha çok uzun sürmesine olanak tanıyan bu sprey ürün sayesinde, eşinizle doyuncaya dek haz dolu dakikalar, hatta saatler yaşayabilirsiniz.

Ürünün kullanımı ise şu şekildedir: birleşmeden 15 dakika önce erkek cinsel organının üstüne 4 -5 kez püskürtülüp, her yerine emdirilir. 15 dakikanın ardından yıkanır. Püskürtme süresini ise kullanacak olan erkeğin kendisi belirler. Dozajına özen gösterilmelidir.

Delay 25000 Sprey Geciktirici ürününü internet üzerinden sipariş edip satın alabilir, cinsel birleşme sürenizi maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı yalnızca 50 TL’dir. Yorum ve görüşleriniz ile ilgili lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Ortalama 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu sprey. 100 kullanımlık olması nedeniylede tercih sebebidir.

Delay 25000 Sprey Tamamen Natüreldir.

Penise sıkıldığında Penis derisine herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygun dozda kullanılması önerilir. Kullanıcı Sıkma miktarı ve etkisine göre Delay 25000 Sprey Geciktirici kullanış miktarını kendisi ayarlamalıdır.

İthal Edildiği Ülke: Almanya

Kullanımı Sayısı: Delay 25000 Sprey Geciktirici 100 kullanımlıktır

Delay 2500 Kullanım Şekli: İlişkiye girmeden 15 ila 30 dakika önce penisin uç ve dip kısmına sıkmak suretiyle kullanılır.

Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.

Nedir, nasıl kullanılır, satış, sipariş, fiyatları, fiyatı, eczane, kullanımı, Forum, Yorumları, eczanelerde, hakkında, yan etkileri, yorum

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.