WhatsApp Destek
Cobra 120 Mg

Cobra 120 mg Mavi Ereksiyon Hapı

  • ES14923
  • VAR

Cobra 120 hap ekonomik fiyat ile satın al. Cobra 120 mg Mavi Ereksiyon Hapı eczane fiyatları ile garantili ve hemen satın almak için orijinal ürün eczane sağlık'ta.

35,00

Cobra 120 mg Hakkında

Organik hastalıklara bağlı sertleşme (ereksiyon) yetersizliği, yeni yöntemlerin geliştirilmesiyle eskiye göre daha yüksek oranda tedavi olanağına kavuşmuştur.

İnsanın en temel davranışlarından biri olan cinsellik biyolojik, psikolojik ve sosyokültürel unsurları ile karmaşık bir olaydır. Yakın geçmişte insanın verdiği cinsel tepkilerinin fizyolojisine ilişkin çok az şey biliniyordu. Tabu ve gizliliklerle dolu olan bu alan, bilimsel araştırmalara bile büyük ölçüde kapalı araştırmalara bile büyük ölçüde kapalı kaldı. Ama son yirmi, otuz yılda Batı dünyasının cinsel alışkanlıkları köklü değişikliklere uğradı. Bu gelişmeler sayesinde insan cinselliğinin fizyolojik temellerini konu alan araştırma ve incelemeler hızla çoğaldı. Cinselliğe bu yeni yaklaşımın yarattığı rahatlık çok sayıda kadın ve erkeğin cinsel sorunları nedeniyle hekim ve uzmanlara başvurabilmesini sağladı.

Sertleşme bozukluğu, empotans ya da daha yaygın biçimde cinsel iktidarsızlık olarak bilinen durum, erkeğin cinsel isteğine karşın kamış (penis) damarlarında kan toplanmaması, bundan ötürü kamışın sertleşememesi ya da sertliğini yeterli süre koruyamayarak cinsel birleşmeyi tam anlamıyla gerçekleştirememesidir.

Birçok erkekte aralıklı olarak görülebilen bu durum genellikle çok aşağılayıcı bir deneyim olarak yaşanır “İktidarsızlık” terimi de günlük dilde yalnız bir cinsel işlev bozukluğu anlamıyla sınırlı kalmayıp, erkeklere yönelik hakaret ve küçümseme boyutları kazandığı için cinsel tedavi uzmanları bu terim yerine sertleşme yetersizliğini kullanmayı yeğlerler.

SERTLEŞME BOZUKLUKLARI

İktidarsızlık çeşitli biçimlerde görülür.

Sertleşmenin hiç olmaması: İster kendiliğinden ya da bir dış uyarıyla, isterse yalnızken ya da cinsel ilişki sırasında sertleşme gerçekleşmez.

Yetersiz sertleşme: Cinsel birleşmede dölyolu ağzının aşılması için kamış sertliğinin belirli bir düzeye ulaşması gerekir. Bu düzey genellikle yarı sertleşme olarak tanımlanır ve oran olarak yüzde 50''ye, 10 üstünden yapılan derecelendirmede 5''e karşılık gelir.

Yetersiz sertleşmede hasta ve eşi genellikle başarısız cinsel ilişkiden yakınırlar.

Kararsız sertleşme: Cinsel ilişki sırasında sertleşme düzeyi değişiklik gösterir. Birleşme öncesinde gelişen tam sertleşme, birleşme anında kaybolabilir. Buna karşın yarı sertlikle birleşme tamamlanabilir.

Yerine göre sertleşme: Hasta yalnız kaldığında kendiliğinden ya da mastürbasyon sırasında sertleşme gerçekleşir. Ama başkasıyla birlikteyken yeterli sertleşmenin olup olmayacağı kestirilemez. Bu durum kişiye ya da dış koşullara bağlı olabilir.

Bir erkeğin özel yaşamanı paylaştığı kişinin yanında ulaştığı sertleşme ile böyle özel bir ilişkide olmadığı birinin yanında ulaştığı sertleşme arasında belirgin farklar görülebilir.

Cobra cinsel uyarının olduğu her alanda sertleşme sorunlarını ortadan kaldırır 72 saat ereksiyon sağlar.

COBRA 120 Etkileri

Cobra 120 mg tablet Vega 100 mg. den normalden daha uzun bir etki sağlar. Eczane sağlık sitemizde bu ve benzeri birçok afrodizyak etkili ürünün satışı yapılmaktadır.

Cobra 120 tabletin etkisi 12 saate kadar ulaştırır.

Cobra 120 mg kullanımı sadece su veya meyve suyu ile alınır.
Functioning time: 6 - 10 Hours zaman İşleyişine: 6 - 10 Saat Starts to work: 30 Minutes Başlar çalışmaya: 30 Dakika Active Substance: Sildenafil Etkin Madde: Sildenafil

Tavsiye Ederim

Harika orjinal bir ürün. Kesinlikle memnun kalacaksınız. Güvenilir site tavsiye ederim

Tuncay 17 Nis 2020 16:36
Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.