WhatsApp Destek

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

55 179

37 adet ürün bulunmuştur.

Etkili Bayan Azdırıcı Damla Eczane Satış Ürünleri

Cinsel birlikteliklerde bayanın istekli ve arzulu olabilmesi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü bayanın isteksizlik sıkıntısı çekmesi onun cinsellikte birleşme anında acı ya da ağrı hissetmesine neden olur. Bayan azdırıcı damla ile birlikte ise bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Bayanın daha fazla istekli olması birleşmenin çok daha zevk dolu bir şekilde yaşanabilmesi açısından önem taşımaktadır. Son derece özel olarak hazırlanan ürünler ile birlikte bayan çok daha mükemmel hazları yaşayacaklardır. Bayanın cinsel anlamda daha yoğun bir şekilde istekli olabilmesi ve de aynı zamanda birleşmenin çok daha zevk dolu bir şekilde yaşanabilmesi açısından bayan azdırıcı damla oldukça özel olan bir etkiye sahiptirler. Çünkü bayanın en ufak bir dokunuşta bile daha yoğun zevkleri hissedebilmesi açısından ve de aynı zamanda arzuları ile erkeği de etkileyebilmesi açısından ürünler son derece etkilidirler. Bu şekilde birleşme de daha zevkli olacaktır. Cinsel deneyimlerden 40 dakika kadar önce dilerseniz bir içecek ile birlikte ve de dilerseniz de direkt olarak kullanabilirsiniz. Genelde kahve ile birlikte kullanıldığı zaman daha etkilidir. Son derece özel olan bayan azdırıcı damla ile birlikte haz doruklara ulaşabilir. Kahve gibi içecekler ile etkisi oldukça fazla artacak olan ürünü tercih edebilirsiniz. Alkollü ya da asitli içecekler ile alındığında etkisi azalacağı için mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Mükemmel deneyimlerin yaşanabilmesi açısından ürünler etkilidir.

Bayan Azdırıcı Damlalar Hakkında Genel Bilgi

Bayan azdırıcı ya da bayan istek arttırıcı damlalar olarak internet, eczane, aktar gibi yerlerde satışı yapılan ürünler son yıllarda oldukça rağbet görmeye başladı. Özellikle bayanların cinsellik konusundaki çekingenliği, yeterince bilgi sahibi olmaması ve çevre faktörleri bir ayara geldiğinde cinsel isteği arttırıcı damla, hap v.b gibi ürünlerin cinsel ilişkide faydalı olduğu görülmektedir. Kadınların erkeklere oranla cinsellik konusunda kafalarının karışık olması, tedirgin olmaları ve karamsarlıkları cinsel ilişkiden daha az zevk almalarına neden olmaktadır. Özellikle evli çiftlerin sex hayatları belli bir süre sonra sıradanlaştığı için farklı fantaziler, farklı pozisyonlar denense de kadının buradaki rolü daha da artmaktadır, yani kadın daha istekli olmalı, heyecanını yoğunlaştırmalı ki yaşanılan cinsel ilişkiden her iki tarafta fazlasıyla zevk alsın ve mutlu olsunlar. Bayan azdırıcı damlaların gerek kullanımı gerekse bitkisel içeriklerden üretimi sayesinde çiftler gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Meyve suyu, çay, su gibi asitsiz içeceklerde kullanımı mevcut olduğundan ve dil altı olarak da alınabildiğinden kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce kullanılması bir kadını cinsel ilişkiye hazır hale getirebilir.

Bayan azdırıcı damlalar dünyada birçok marka olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Bu tür ürünleri almadan önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Ürünlerin klinik testlerinin yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ürünlerin orijinal olması, mutlaka barkodunun olması ve bakanlık onayından geçmiş olması gerekmektedir. Türkiye’de daha önceleri genellikle ithal edilen bu ürünler yapılan çalışmalar ve incelemeler sonucunda ülkemizde de üretilmeye başlanmıştır. Bakanlık tarafından analizleri yapılan ürünler sizin için en doğru ürün olmalıdır. Bu konuda ülkemizde üretimi yapılan en doğru bayan azdırıcı damlalar LADY ERA DAMLA, GREEN TEMPTATİON D9 DAMLA gibi sayabileceğimiz orijinal bakanlık onaylı ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu saydığımız markaları internetten, eczanelerden ve aktarlardan kolaylıkla temin edebilmeniz mümkündür. Bayan azdırıcı damlaları asitsiz içeceklere 7-8 damla ilave etmeniz yeterli olacaktır. Emziren bayanların ve hamile bayanların kullanmaması önemle tavsiye edilmektedir. İlgili Ürünler;

1. > Cantharis D6 Damla

2. > Green Temptation D9 Damla

3. > Ero Prorino Kadınlara Özel Uyarıcı Krem

Bayan Azdırıcı Damla ile Gecenizi Renklendirin

Gecelerinizi daha renkli, daha ışıltılı, çok daha fazla heyecanlı geçmesini ve zevkin doruklarına ulaşmayı istiyorsanız size yardımcı olacak ürünler Bayan azdırıcı damlalardır. Kadınlar cinsel ilişkide farklı duygular tatmak, uzun bir ilişki yaşamak ve orgazmın en güzelini yaşamak isterler. Kadınlar için sex bir görev değildir, sadece erkeğini mutlu etmek için sevişmek onlara sadece acı verir, oysa karşılıklı yapılan cinsel birliktelik tek taraflı olmamalıdır. Kadınların orgazma ulaşması çok daha zor olduğundan öncelikle ön sevişmenin uzun tutulmasında fayda vardır. Küçük dokunuşlar, kadınların zevk alacağı bölgelerin okşanması ve özellikle g noktasının uyarılması kadının sexten daha çok zevk almasını sağlayacaktır. Bunu kadında yaşatabilmenin ve hissettirebilmenin en kolay yolu da Bayan azdırıcı damlalardan kullanarak ona yardımcı olmaktır. Çünkü artık günümüz kadınları yaşadığı cinsel ilişkiden mutlu olmak istemektedir, cinsel ilişki kadınlar için sadece birlikte olmak çocuk yapmak gibi bir görev olmaktan çok daha fazlası anlamına gelmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla İçeriğ ve Faydaları

Bayan azdırıcı damlaların içerisinde bulunan L-Askorbik Asit, L-arjinin, Meyan Kökü Özütü, Kafein, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat ve B3 Vitamini (Nikotinamid) gibi kadınlarda Östrojen hormonu seviyesini arttırıcı takviyeler bulunmaktadır. Östrojen hormonu seviyesinin dengeli olması kadınlarda cinsel ilişkinin zevkli geçmesini sağlar. Aynı zamanda yumurtalıklardan salgılanan ve rahim içi zarın gebeliğe hazırlanmasını sağlayan önemli bir hormondur. Östrojen hormonun eksikliği hem cinsel ilişkide haz alma duygusunu azaltırken hem de gebeliğin oluşmasında sorunlar yaratabilir. Östrojen seviyesinin yüksek oluşu ise adet düzensizliğine sebep olabilmektedir. Bu tarz ürünleri kullanırken bunlara da dikkat edilmesi gerekir ne aşırı derecede fazla kullanmak ne de aşırı derecede az kullanmak size istediğiniz sonucu vermeyecektir. Kadınlarda yumurtlama dönemi olarak belirtilen adet   kanamasının 8. Gününden başlayıp 14. Gününe kadar devam evrede aynı zamanda ‘’testosteron’’ hormon seviyesinin artışı ile birlikte cinsel istekleri artmaya başlar. Testosteron hormonu kadınlarda erkeklere oranla %5 seviyelerinde olmasına rağmen bu dönemde sex arzularını artar ve cinsel ilişkiye hazır hale gelirler. 18 Yaşından büyük her kadının (ergenlik sürecini tamamlamış) kullanabileceği bu ürünleri uygun zamanda kullanmaları önemlidir.

Kadınlarda cinsel istek bozukluğu veya cinsel istek eksikliği genel olarak psikolojik ve sosyal sebepler olabileceği gibi aynı zamanda biyolojik yani hormonal bozukluklardan da kaynaklanabilir. Böyle durumlarda öncelikle uzman bir doktora muayene olmakta fayda vardır. Bazı ilaç kullanımı kadınlarda farklı etkiler verebilir, aşırı kıllanma, ses düzeyinde kalınlaşma v.b gibi. Bu yüzden hangi ürünü ya da ilacı kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışmanız en doğru tespit olacaktır. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) yan etkileri kanıtlanmış ilaç ve ürünlerinin kullanılmasını 2004 yılında yayınladığı genelge ile reddetmiştir. İçeriği doğru ürünleri tercih etmeniz cinsel hayatınızda ve sosyal hayatınızda size çok şey katacaktır.

Kadın Orgazmı Nasıl Olur- Bayan Azdırıcı Damla Etkileri

Kadınların orgazmının genel yapısına bakıldığında erkek orgazmına göre çok daha karmaşık bir yapıya sahiptir. Erkekler cinsel ilişkide genel olarak 1-2 dakika içinde orgazma ulaşırken, kadınlarda bu süre çoğu zaman ortalama 15 dakikanın üzerindedir. Buradaki en önemli unsurlar, hormonlar, pelvik bölgesi kas yapısı, cinsel sinirler, cinsel anatomi yapısıdır. Günümüzde kadınların çoğunun orgazm olamamasının temel sebeplerinden birisi partneri tarafından yeteri kadar uyarılmamasından kaynaklandığı gözlenmiştir. Kadınlar ön sevişme, dokunuşlar, cinsel bölgelerin yeterince uyarılması sağlandığında orgazma daha çabuk ulaşabilmektedirler. Yıllardır orgazm sorunun psikolojik olduğu düşüncesi artık yerini uyarılma, dokunma, cinsel bölgenin uyarılması ve ön sevişme gibi yapılması gereken birçok aktivitenin gerçekleşmesinden sonra daha renkli ilişkilerin yaşandığını görmekteyiz. Bayan azdırıcı ürünlerinde kullanılmasıyla birlikte kadındaki heyecan artırmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca yapılan araştırmalarda, seksin en çok tercih edildiği günlerin Pazar-Cumartesi ve Cuma olduğu en az seksin tercih edildiği günlerin ise salı günü olduğu tespit edilmiştir. Kadınların cinsel isteksizliği konusundaki diğer bir araştırma, günümüzde kadınların iş hayatına daha çok girmesi bununla birlikte stres artışı, yorgunluk gibi nedenlerin libidolarda düşüşe sebep oldu gözlemlenmiştir. Birçok ülkede yapılan araştırmalarda görülüyor ki kadınların %70’i cinsel isteksizlik hissetmektedir. Erkeklere oranla çok daha fazladır.

Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı Nasıl Gerçekleştirilir

Genel olarak asitsiz içeceklere ortalama5 ile 7 damla arası karıştırılarak kullanılmaktadır. Renksiz ve kokusu olması kullanan bireyleri rahatsız etmemektedir. Eğer direkt kullanmak istenirse yani dil altı tabir ettiğimiz şekilde 3 ile 5 damla yeterli olmaktadır.

Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Klinik araştırmaları yapılmış ürünlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Her üründe olduğu gibi aşırı dozda kullanımlar baş dönmesi, mide bulantısı gibi reaksiyonlar gösterebilir. Doktor tavsiyesi ve kontrolünde kullanıldı sürece bayan azdırıcı damla kullananlarda önemli bir rahatsızlık görülmemektedir. Cinsel hayatınızda farklılık arıyorsanız, eşiniz ya da partneriniz ilişkinizden zevk almıyorsa, orgazma ulaşmakta zorlanıyorsa Bayan Azdırıcı Damlalar size en iyi yardımcı ürün olacaktır. Bizim size tavsiye edebileceğimiz ürünler Lady Era, Green Temptation D9 damlalar'dır.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.